Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

Vianočná IT trilógia- časť 2.

UX online pivo #9 🍻 Christmas edition 🎄

❄️ Téma: Tajomstvo kreatívnych inovácií
❄️ Hosť: Daniel Čisárik

link na prihlásenie:

https://us06web.zoom.us/j/88428769923

V druhom dieli 🔹 Vianočnej IT trilógie 🔹 sa môžeme tešiť na stretnutie UX komunity ktoré už tradične nazývame UX PIVO. 🍺

V jeho vianočnej edícii sa bude skloňovať slovo kreativita.
Daniel nám odhalí jej podstatu, prezradí, ➡️ ako myslieť “out of the box”, a ako to súvisí s procesmi na tvorbu inovatívnych riešení. Porozpráva aj o tom, ➡️ ako vytvoriť prostredie pre kreatívne myslenie a inovácie. Venovať sa bude aj ➡️ komunikácii a generovaniu nových nápadov, postrehov a stratégií.

🔹 Daniel je UX / UI dizajnér, ktorý v dizajnérskom tíme GlobalLogic Slovakia pracuje zhruba 5 rokov. Má viac ako 18 rokov skúseností s marketingom, brandingom a stratégiou značky, či UX a UI. Pracoval v reklamnej brandži aj v korporátnom a technickejšom prostredí. Vystriedal pozície od grafického dizajnéra až po Art directora. Taktiež zdieľa vedomosti ako lektor, či mentor v rôznych vzdelávacích programoch ako napríklad Digital League.
Strategické myslenie a orientácia na procesy mu pomáhajú v kreatívnom prostredí dosiahnuť jasnú víziu, ktorá uspokojí potreby používateľov aj obchodné ciele produktov.

NA EVENT je potrebné prihlásenie nižšie 👇

Dátum
8.12.2021
Trvanie
18:00-19:00
Usporiadatelia
Košice IT Valley/ UX / Košice / Slovenská User Experience Asociácia – SUXA
Miesto
Online