Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

Qubit Tatry 2022

Pozvánka na konferenciu o kybernetickej bezpečnosti Qubit Tatry 2022, 9.-10. novembra v Hoteli Grand Jasná.

Po úspešnom minuloročnom podujatí sa už teraz môžete tešiť na 2. ročník konferencie Qubit Tatry 2022. 

9.-10. novembra 2022 v Hoteli Grand Jasná na Vás čakajú zaujímaví rečníci a panelové diskusie, zdieľanie praktických skúseností profesionálov v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti, školenia vedené interaktívnou formou, klubové stretnutia a obľúbený networking.

Príďte sa aj Vy podeliť o cenné vedomosti a skúsenosti týkajúce sa oblasti rozvoja, aktuálnych nariadení a trendov v IT security a digitálnej transformácie, so zreteľom na kľúčové spôsoby riadenia organizácií.

Nenechajte si ujsť:

  • Inšpiratívne panelové diskusie a prezentácie popredných rečníkov 
  • 5 hlavných okruhov tém – cloudová bezpečnosť, AI a nové dimenzie informačnej bezpečnosti, nepredvídateľné incidenty či bezpečnostná architektúra
  • Originálne školenie aj zábavnou formou 
  • 3 klubové stretnutia – CISO, Audit a DPO Club
  • Populárne networkingové akcie a VIP recepcia

Zúčastnite sa konferencie Qubit Tatry 2022 a nezmeškajte jedinečnú príležitosť pre vzdelávanie, prezentáciu Vašej spoločnosti a nadviazanie nových partnerských a profesionálnych vzťahov na slovenskom a českom cybersec trhu. Zaregistrujte svoju účasť na podujatí ešte dnes na https://tatry.qubitconference.com

Program konferencie nájdete tu https://tatry.qubitconference.com/program-2022/.

Poslaním konferencií Qubit je vybudovať profesionálnu komunitu odborníkov v odvetví kybernetickej bezpečnosti vďaka nadväzovaniu kontaktov a partnerstiev prostredníctvom vysoko odborných vzdelávacích podujatí, ktoré sú charakteristické odborným prístupom a priateľskou atmosférou.

Dátum
9.-10. novembra 2022
Trvanie
Usporiadatelia
Qubit Conference
Miesto
Hotel Grand Jasná