Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

Intro to Java

Máte záujem naučiť sa programovať, ale neviete čím a ako začať? Máte už nejaké skúsenosti s programovaním a chcete si rozšíriť svoje znalosti o ďalší jazyk? Možno sa jednoducho chcete dozvedieť viac o tom, ako v skutočnosti funguje technológia, ktorú používame v každodennom živote. V každom prípade ste na správnom mieste! Už v septembri Košice IT Valley, z.p.o. štartuje sériu vzdelávacích workshopov, ktoré pre vás pripravilo v spolupráci s odborníkmi z rádov firiem a vysokých škôl.

Začíname workshopom Intro to Java, ktorým vás prevedie RNDr. Juraj Šebej, PhD. z Ústavu informatiky PF UPJŠ.
Juraj sa vedecky venuje oblasti automatov a formálnych jazykov, v ktorej má uverejnených 20 publikácii a dostala ho na rok do Kanady. Ako sám vraví, najviac ho napĺňa výuka programovania, algoritmov a zložitosti, ku ktorej sa dostal prvý krát pred 11 rokmi na Ústave informatiky PF UPJŠ, kde sa výuke venuje dodnes. Okrem kurzov na univerzite viedol viacero školení programovania pre rôzne organizácie a firmy.

Prečo si zvoliť práve Javu?
Kódovať pomocou Java je vynikajúci spôsob, ako si významne rozšíriť svoj technologický zásobník. Znalosť Javy otvára pracovné príležitosti a robí vás cennejším pre košický pracovný trh. Tak poďte s nami nahliadnuť do tajov tohto programovacieho jazyka a zistite či si Javu zamilujete aj vy.

Pre koho je workshop určený?
Pre úplných začiatočníkov v programovacom jazyku Java a pre všetkých, ktorí sa chcú o ňom niečo dozvedieť.

Čo vás čaká
Na workshope si spolu prejdeme základy programovania a objektovo orientovaného programovania formou, ktorá sa páčila už stovkám našich študentov.

Kedy?
29.9.2022 o 17:00-20:00

Kde?
Jesenná 5, Košice, ÚINF PF UPJŠ

Prihlás sa: https://forms.gle/Rqxd5qtZr7EQUxWk9

Kapacita workshopu je 20 ľudí, preto si svoje miesto rezervuj už dnes!
Zmena programu vyhradená.

Dátum
29. SEPTEMBRA 2022
Trvanie
17:00 – 20:00
Usporiadatelia
Košice IT Valley a UPJŠ
Miesto
Jesenná 5, 040 01 Košice, Slovenská Republika