Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

Webinar #7 : Serverless architektúra pomocou CDK

V tejto prezentácii budeme hovoriť o tom, čo je a na čo potrebujeme CI/CD, serverless architektúru, ukážeme si vytváranie infraštruktúry s použitím AWS CDK (Cloud Development Kit) a jazyku Python, porovnanie CDK s Cloudformation a Terraform, písanie unit testov pre infraštruktúru, serverless služby ako SNS, SQS, API gateway a ich jednoduchú implementáciu pomocou CDK.

Tento webinár je určený pre vývojárov so skúsenosťami s CI/CD a rozumejú cloud deployment automatizácii . Účasť na ňom však bude prínosom pre každého, kto sa zaujíma o túto tému, takže vítaní ste všetci.

Webinár sa bude konať v slovenskom jazyku.
🆓 Vstup na webinár je zdarma.
🎤 Prezentujúci: Ivan Vojtko

Programátor, system admin, AWS ambasádor. Sústredený na neustálu orchestráciu systémov, vždy nápomocný posunúť automatizáciu CI/CD vpred.

Ivan má vyštudovanú Technickú univerzitu v Košiciach, už počas štúdia si vyskúšal weby, serverové aplikácie, ale aj operačné systémy. A práve toto mu učarovalo najviac a v ďalšom rozvoji sa venoval prioritne linuxom, ich konfigurácii, neskôr nasadeniu SW riešení. Odtiaľ bol len krok ku cloud technológiám, ktoré sú mu blízke doteraz.

Dátum
29. SEPTEMBRA 2022
Trvanie
17:30-18:30
Usporiadatelia
GlobalLogic Slovakia
Miesto
ZOOM