Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

Vianočná IT trilógia vol.3: Kreslíme v Pythone

🎄Kreslíme v Pythone🎄

V záverečnej časti tohtoročnej Vianočnej IT trilógie vďaka spoločnosti GlobalLogic Slovakia okúsime krásy programovania v jazyku Python. Čaká ťa workshop, počas ktorého budeš mať šancu napísať svoje prvé riadky kódu a možno tak aj naštartovať svoju budúcu kariéru Python Developera. Poď to vyskúšať a spoznaj s nami základy programovania v tomto obľúbenom programovacom jazyku!

📅 Dátum: 15.12.2022, 16:30-19:30

🗺️ Miesto: UVP Technicom Košice

👉 Registrácia na event je už otvorená, počet miest je obmedzený. Tak neváhajte a prihláste sa pomocou registračného formulára: https://forms.gle/U6Dqv3g1RSZGjtPn7

💡 Počas workshopu budeme využívať knižnicu Turtle a pomocou nej si nakreslíme jednoduchý obrázok. A to nie je všetko! V popredí obrázka si naprogramujeme aj dynamický prvok.

🖥️ Na workshop je potrebné priniesť si vlastný notebook.

👩‍🏫 Na koho sa môžeš tešiť?
Zdenka Kováč pracuje v spoločnosti GlobalLogic Slovakia 6 rokov. Začínala na pozícii v Back Office, kde mala na starosti služobné cesty. Neskôr sa presunula na pozíciu „Test Engineer, Quality Assurance“, na ktorej pôsobí momentálne už vyše 2 rokov. Venuje sa hlavne manuálnemu testingu a popri tom sa učí automatizované testovanie.

Workshop je bezplatný, je však potrebná registrácia.

Tešíme sa na vás!
Tím Košice IT Valley👩‍👩‍

Dátum
ŠTVRTOK 15. DECEMBRA 2022
Trvanie
16.30-19:30
Usporiadatelia
Košice IT Valley
Miesto
UVP Technicom