Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

Moje najväčšie obavy z IT. Máš ich aj TY?

IT vás očarilo ✨, ale obávate sa, že na prácu v tomto odvetví nie ste dostatočne technický typ, nemáte potrebné vzdelanie alebo máte pocit, že je to proste oblasť len pre mužov? 🤦‍♀️

Rozumieme, že tieto obavy a strach vás môžu často odrádzať od zmeny, či začiatku novej kariéry. Rovnako si tým prešli aj naše hostky, ktoré prijali pozvanie do online diskusie, aby vás povzbudili urobiť ten najťažší – prvý krok.

Naše pozvanie prijali:

💁‍♀️ Baška Klimek, Junior Java developer, ktorá sa kvôli vstupu do IT vzdala dobre našliapnutej kariéry a odišla od svojho srdcového projektu.

💁‍♀️ Veronika Hudzíková, Product owner a Application developer, spoluzakladateľka projektu FaceRehab, ktorá pracuje v najväčšej košickej IT spoločnosti na inovatívnych projektoch a aplikáciách váhala s výberom informatiky ako študijného odboru dokonca aj po podaní prihlášky.

💁‍♀️ Kristína Dadlíková, Trainee frontend developer, ambasádorka Aj ty v IT, známa tiež ako Tinstech, ktorá dobýva svet Instagramu svojimi vtipnými videami, úplne zmenila obor a momentálne študuje a naďalej pracuje na svojich IT zručnostiach prostredníctvom rôznych kurzov.Cesta za vysnenou prácou v IKT nemusí byť jednoduchá. Dokonca je častokrát náročná a chce veľa štúdia, pokusov a omylov, ale určite to stojí za to. Hlavné je spraviť ten najťažší krok. Ten prvý. A my sme tu, aby sme Vás na tejto ceste povzbudili. 👏

✍️ Nezabudnite sa prihlásiť! https://forms.gle/NADXrnga3oqhL1B1A

Deň pred konaním akcie vám pošleme link na ZOOM.

Dátum
15.02.2022
Trvanie
17:30-19:00
Usporiadatelia
Košice IT Valley
Miesto
https://us06web.zoom.us/j/81388912210