Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

Intro to Testing

💻 Mindset testera. Máš ho?

Na základe veľkého záujmu a úspešnosti prvého workshopu Intro to Testing , ktorý sa uskutočnil v júni, sa Košice IT Valley rozhodlo zopakovať tento interaktívny workshop, na ktorom ti experti z Astound Commerce predstavia základy testingu a jeho reálne využitie v praxi.

A keďže sa v IT svete bez znalostí anglického jazyka nezaobídeš, časť workshopu bude sprevádzaná zahraničnými lektormi práve v anglickom jazyku. Workshop je vhodný pre úplných začiatočníkov a ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť o testingu viac.

Súčasťou workshopu ťa čaká blok Q&A s QAs, kde sa lektorov môžeš pýtať na možnosti a rady pre tvoje ďalšie vzdelávanie v oblasti testingu.

📅 Dátum: 26.10.2022 o 16:30

🗺️ Miesto: UVP Technicom Košice

👉 Registrácia na event je už otvorená, počet miest je obmedzený a je potrebné si miesto rezervovať vopred, keďže ide o veľmi žiadaný workshop. Tak neváhaj a prihlás sa pomocou registračného formulára:
https://forms.gle/jFSNcCoDe7wZBAbN6

Na ktorých lektorov sa môžeš tešiť?

➡️ 𝐓𝐨𝐦𝐚́𝐬̌ 𝐊𝐮𝐧𝐚𝐫𝐭 pracuje v Astound 3 a pol roka, celkovo 6 rokov v IT sektore. Absolvoval QA bootcamp v Košiciach a zamestnal sa ako tester. Jeho vášňou nikdy nebolo IT, ale teraz vidí tento sektor ako úžasné miesto plné zázrakov a mágie.

➡️ 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐚 𝐂𝐫𝐢𝐬𝐭𝐢𝐧𝐚 𝐏𝐚𝐥𝐨𝐦𝐢𝐧𝐨 𝐙𝐮𝐥𝐮𝐚𝐠𝐚 je Kolumbijčanka žijúca na Slovensku. V QA pracuje viac ako 14 rokov, pracuje ako tester, vedúca a trénerka QA. Svoju cestu v Astound Commerce začala pred 4 rokmi a teraz pracuje ako vedúca QA. Jej vášňou je testovanie, cestovanie a špeciálne sa zaujíma o accessibility testing.

➡️ 𝐌𝐚𝐫𝐭𝐢𝐧 𝐇𝐚𝐥𝐞𝐜𝐤𝐲 , HR profesionál s viac ako 12-ročnými pracovnými skúsenosťami v niekoľkých HR disciplínach vrátane: náboru, HR Business Partnering, Learning & Development, Employee Experience, tréningy mäkkých zručností. Vysoko motivovaný vášňou pre ľudí a vytváraním pracovných prostredí pre spoluprácu v spojení so silnou pracovnou etikou a schopnosťou podporovať efektívne vzťahy s vedením aj kolegami. Martina baví aj možnosť viesť a organizovať workshopy, firemné akcie a iné aktivity súvisiace s povedomím o značke.

Čo si o tom myslia účastníci tohto workshopu?

,,Zaujímavý, náučný a interaktívny event. Som rada, že sa v Košiciach organizuje čím ďalej tým viac takýchto rôznych workshopov, pretože si myslím, že sú to pre nás mladých nezaplatiteľné skúsenosti a posúva nás to vpred. Ďakujem organizátorom a teším sa na ďalšie podobné eventy.”

🤓 Zúčastni sa workshopu a vyskúšaj si, aké je byť testerom! Tešíme sa na teba.
Zmena programu vyhradená.

Dátum
26.10.2022
Trvanie
16:30- 18:30
Usporiadatelia
Košice IT Valley
Miesto
UVP Technicom, Boženy Němcovej 5, 040 01 Košice