Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

INTRO to Testing s Košice IT Valley

💻 Máš povedomie o tom, čo všetko obnáša práca Testera, s čím sa zaoberá a čo je to QA?

Na základe veľkého záujmu sa Košice IT Valley rozhodlo pripraviť interaktívny workshop v oblasti Testingu, na ktorom ti experti z Astound Commerce predstavia základy testingu a jeho reálne využitie v praxi.

Keďze sa v IT svete bez znalostí anglického jazyka nezaobídeš, časť workshopu bude sprevádzaná zahraničnými lektormi práve v AJ. Workshop je vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj mierne pokročilých záujemcov.

📅 Dátum: 13.06.2022, 16:30-18:30
🗺️ Miesto: UVP Technicom Košice

👉 Registrácia na event je už otvorená, počet miest je obmedzený a je potrebné si miesto rezervovať vopred, keďže ide o žiadaný workshop. Tak neváhaj a prihlás sa pomocou registračného formulára:
https://forms.gle/Y5Ztti5nKmbA5e1X8

Na ktorých lektorov sa môžeš tešiť?

➡️ 𝐓𝐨𝐦𝐚́𝐬̌ 𝐊𝐮𝐧𝐚𝐫𝐭 pracuje v Astound 3 a pol roka, celkovo 6 rokov v IT sektore. Absolvoval QA bootcamp v Košiciach a zamestnal sa ako tester. Jeho vášňou nikdy nebolo IT, ale teraz vidí tento sektor ako úžasné miesto plné zázrakov a mágie.

➡️ 𝐊𝐚𝐫𝐥𝐚 𝐂𝐫𝐢𝐬𝐭𝐢𝐧𝐚 𝐏𝐚𝐥𝐨𝐦𝐢𝐧𝐨 𝐙𝐮𝐥𝐮𝐚𝐠𝐚 je Kolumbijčanka žijúca na Slovensku. V QA pracuje viac ako 14 rokov, pracuje ako tester, vedúca a trénerka QA. Svoju cestu v Astound Commerce začala pred 4 rokmi a teraz pracuje ako vedúca QA. Jej vášňou je testovanie, cestovanie a veľmi sa zaujíma o accessibility testing.

➡️ 𝐌𝐚𝐫𝐭𝐢𝐧 𝐇𝐚𝐥𝐞𝐜𝐤𝐲 , HR profesionál s viac ako 12-ročnými pracovnými skúsenosťami v niekoľkých HR disciplínach vrátane: náboru, HR Business Partnering, Learning & Development, Employee Experience, tréningy mäkkých zručností. Vysoko motivovaný vášňou pre ľudí a vytváraním pracovných prostredí pre spoluprácu v spojení so silnou pracovnou etikou a schopnosťou podporovať efektívne vzťahy s vedením aj kolegami. Martina baví aj možnosť viesť a organizovať workshopy, firemné akcie a iné aktivity súvisiace s povedomím o značke. V tíme Astound pracuje takmer 1 rok.

🤓 Zúčastni sa eventu a vyskúšaj si aké je byť testerom. Tešíme sa na teba!

Dátum
13. JÚNA 2022
Trvanie
16:30
Usporiadatelia
Košice IT Valley
Miesto
UVP Technicom