Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

Frontend Masters vol.22: GraphQL v praxi

Dobrá správa pre všetkých nadšencov webových technológií – pokračovanie obľúbeného podujatia Frontend Masters je opäť tu! 🤩

Web meetup, reálne príklady z praxe či diskusia spojená s Q&A. To všetko vás čaká už čoskoro v priestoroch košického Technicom-u.

📌Čomu sa budeme venovať?
Nosnou témou podujatia bude technológia GraphQL a jej využitie v prostredí webových aplikácií. Čo hrá v jej prospech a za akých podmienok ju použiť? O svoje skúsenosti sa s nami podelia Michal a Ady, ktorí mali možnosť s GraphQL pracovať v rámci ich aktuálneho projektu pre Moris Slovakia. Priblížia nám, ako prebiehal vývoj lokálneho produktu na “zelenej lúke” a na čo by ste sa mali pripraviť, ak sa pre GraphQL rozhodnete aj vy.

🧑‍💻Naším cieľom je priblížiť technológiu GraphQL ako začiatočníkom, tak aj pokročilým developerom. Veríme, že si každý odnesie to svoje.

—————————————————
🆓Event je ZADARMO!
⏰Trvanie 2 hodiny.
✍Registrácia je povinná: https://forms.gle/nJbLVbGCNEWTxrRp7
—————————————————-
📌Spíkri

1️⃣ Michal Hricišín
Mišo je s nami v bart-e od úplného začiatku. Vyvíjal weby, keď to ešte nebolo moderné a je neodmysliteľnou súčasťou nášho tímu. V práci sa venuje vývoju aplikácií na projekte Sportnet a svoj voľný čas zasvätil vareniu, láske k moru či lukostreľbe.

2️⃣ Adam Hnat
Ady študuje, hrá v kapele, skladá piesne a pracuje v študentskom rádiu. A popri tom všetkom už nejaký ten čas programuje v bart-e. Rovnako ako Mišo vyvíja aplikácie na Sportnete ako fullstack developer.

==============================

Podujatie organizuje spoločnosť bart.sk v spolupráci s Košice IT Valley.

Bart.sk | Tvoríme digitálne produkty, ktoré zlepšujú život v oblasti zdravia, športu a eCommerce. Už viac ako 25 rokov. 

Dátum
22. MARCA 2023
Trvanie
17:00
Usporiadatelia
bart.sk
Miesto
UVP Technicom