Vytvárame prepojenie IT sektora. Zapájame ľudí, spoločnosti, školy a inštitúcie.

Medzinárodný deň žien v IT 2023: Spoznaj svoje nové ja vo svete IT

OSLÁVILI SME MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŽIEN V IT!

Chceme sa poďakovať všetkým ženám (ale aj mužom), ktorí s nami strávili včerajší Medzinárodný deň žien v IT, ktorý sa niesol v téme Spoznaj svoje nové ja vo svete IT!

Tento večer sme oslávili prostredníctvom zaujímavých prednášok a diskusie na témy žien v technologickom priemysle. Pre účastníčky eventu bola pripravená aj mini expo zóna, na ktorej sa predviedli spoločnosti so svojimi aktivitami a možnosťami, ktoré účastníčkam predstavili. Rovnako nechýbala ani ochutnávka skvelých vín od KuBbo Select.

Súčasťou podujatie bolo aj premietanie success stories úspešných žien IT biznisu. Bolo pre nás však dôležité, aby sme účastníčkam dali vedieť, že “rolemodel in tech” môžeme byť každá.

🫶Drahé ženy, veríme, že ste s nami strávili zmysluplný a príjemný čas nabitý programom, prednáškami, dobrým jedlom, vínom a ešte lepšou spoločnosťou. Dúfame, že sa nám podarilo povzbudiť vás, či dokonca nadchnúť pre svet technológií.

Chceme sa osobitne poďakovať našim inšpiratívnym spíkerkám, ktoré sa nebáli podeliť s nami so svojimi vlastnými príbehmi a skúsenosťami. Boli to Andrea Cox, ktorá vedie občianske združenie DigiQ, Veronika Kralovičová zo spoločnosti Zurich a Veronika Hudzíková zo spoločnosti Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia.

🙏Veľká vďaka patrí aj partnerom nášho podujatia:

👉Generálni partneri podujatia:

spoločnosť Zurich

spoločnosť Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia

👉Hlavní partneri podujatia:

agentúra Lemur.sk

agentúra Promiseo

👉Mediálny partner podujatia:

magazín akcnezeny.sk

👉Partner podujatia:

spoločnosť Accenture na SlovenskuĎakujeme aj sponzorom, ktorí prispeli vecnými cenami do tomboly:

Ženský algoritmus, GES, Štefan Štec, Waterdrop, akcnezeny.sk, AHA Cookies, Odpadnesh, KuBbo Select, Arcidiecézna charita Košice, Lemur.sk, Promiseo, Košická akadémia softvérového vývoja

Výnos z podujatia vo výške 323,10€ putoval do Arcidiecéznej charity Košice pre podporu vzdelania žien z Krízového centra pre matky s deťmi. Práve preto ďakujeme všetkým, ktorí kúpou lístka podporili túto organizáciu. Ste úžasní!🫵

V neposlednom rade ďakujeme aj UVP Technicom.

Foto: Peter Čontoš

Autor
Mária Surimová
e-mail

Maria.surimova@itvalley.sk

Mohlo by Vás zaujímať