Členská zóna |
sk
en

Podujatia

apr
25
Ut
Deň kariéry UPJŠ v Košiciach 2017 @ Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
apr 25 celodenné

Na veľtrhu Dni kariéry UPJŠ v Košiciach 2017 sa predstavia zástupcovia vybraných zamestnávateľov, ktorí si okrem promo-stánkov pripravia aj zaujímavé prezentácie.

Pre študentov je Deň kariéry ideálnym miestom na nadviazanie kontaktov so zamestnávateľmi, nezabudnite si preto so sebou priniesť kvalitný životopis!

Pre zamestnávateľov je Deň kariéry skvelou príležitosťou spoznať kvalitných študentov a budúcich absolventov našej univerzity. Deň kariéry zároveň znamená možnosť predstaviť Vašu spoločnosť a budovať tak jej dobré meno medzi mladými a šikovnými ľuďmi.

apr
27
Št
Girl’s Day 2017
apr 27 celodenné

Girl’s Day je celosvetový deň žien v informačno-komunikačných technológiách (IKT), ktorý sa každoročne koná ŠTVRTÝ ŠTVRTOK V ŠTVRTOM MESIACI.

Jeho štvrtý ročník sa uskutoční 27. apríla 2017.

Podniky, inštitúcie a organizácie na celom Slovensku príjmu v tento deň vo svojich priestoroch dievčatá, stredoškoláčky. Program, ktorý im pripravia, sa bude týkať informatiky a techniky, diskusií na tému práce v týchto sektoroch, možností uplatnenia pre ženy.

Cieľom je prezentovať odbor IKT dievčatám vo veku 14-18 rokov, ukázať im jeho atraktívnu stránku a následne perspektívne pracovné možnosti.