Živé IT Projekty – VÝHERCOVIA

Dnešné Živé IT Projekty uz samozrejme poznajú aj svojich výhercov. Gratulujeme 🙂

1. miesto – tím 29 „Indoor space spy“, GlobalLogic Slovakia s.r.o. Študenti Kamil Angelovič, Tomáš Blanárik, Ján Vaško, Peter Ženčúch. Mobilná a webová aplikácia zameraná na koordináciu merania v priestore a posielania nameraných dát na server. Je možné vidieť mapu priestoru, po ktorom sa osoba s mobilnou aplikáciou prechádza. Riešenie je možné využiť na mapovanie priestoru pre rôzne budovy, sťahovanie a pod.

2. miesto – tím 20 „Parking system for FPT“, FPT Slovakia s.r.o. Študenti Matúš Hozza, Ondrej Hegedüs, Peter Fabian, Marián Hudák. Systém na podporu parkovania v spoločnosti FPT. Zahŕňa mobilnú aplikáciu informujúcu o zaplnenosti parkoviska, webovú aplikáciu na správu databázy ŠPZ značiek a tabletovú aplikáciu na obsluhu rampy. Otváranie rampy funguje automaticky rozpoznávaním ŠPZ značiek prostredníctvom kamery.

3. miesto – tím 14 „POS Android aplikácia pre registračné pokladnice“, Elcom spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov. Študenti Filip Kriak, Pavol Kolesár, Silvia Korčeková, Róbert Mikita. Podpora práce s registračnou pokladnicou pomocou mobilného zariadenia – chytrý mobilný telefón alebo tablet. Aplikácia podporuje zadanie objednávok, rozdelenie platby medzi viacerých zákazníkov, vytlačenie bločku a pod. Riešenie je možné použiť v rešturáciách, baroch a stravovacích zariadeniach.

3. miesto – tím 16 „Interaktívna mapa budovy spoločnosti“, Ness KDC s.r.o. Študenti Ondrej Matija, Michal Pavlík, Michal Savinec, Michal Szilágyi. Riešenie je možné využiť na vytvorenie a interaktívne prehliadanie mapy budovy, kde je možné zobraziť miestnosti, zamestnancov a ich údaje ako je meno, pracovná pozícia, záľuby, a pod. Riešenie je možné využiť napr. v rámci budov veľkých spoločností.

4. miesto – tím 7 „Internal company attendance system“, Software AG Development Center Slovakia, s.r.o. Študenti Martin Homoľa, Matúš Horňák, Patrik Prevužňák, Peter Slaninka. Systém na podporu interného dochádzkového systému s využitím mobilných zariadení. Mobilná aplikácia obsahuje automatickú podporu sledovania príchodu do práce a notifikácie.

 

 

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter